Aplikacje Dedykowane

Aplikacje dedykowane

Dzięki informatyce we współczesnym biznesie nie ma właściwie rzeczy niemożliwych. Wystarczy kiełkujący w głowie pomysł i grupa doświadczonych specjalistów, która na podstawie przedstawionych wytycznych będzie w stanie napisać dla Ciebie program lub aplikację mogącą zmienić oblicze Twojego biznesu. Aplikacje pomagają w udoskonaleniu procesów zachodzących codziennie w każdej firmie – od obsługi klienta przez procesy administracyjne po raportowanie. Upraszczają komunikację zarówno pomiędzy pracownikami jak i na linii pracownicy-klienci. Ułatwiają zaistnienie w środowisku Internetu oraz dotarcie do jak największej liczby klientów pasujących do Twojej grupy docelowej.

Wszystko po to by wzmocnić siłę Twojego przedsiębiorstwa i zwiększyć jego zyski.

Nowoczesne aplikacje dla biznesu

1_1

Gigantyczne uniwersum Internetu wydaje się znajdować odpowiedzi na wszystkie potrzeby i problemy ambitnych przedsiębiorców. Od tej zasady są jednak wyjątki i czasem zdarza się, że aby aplikacja  spełniała wymagania zamawiającego należy napisać ją całkowicie od podstaw.

Aplikacje dedykowane to przedsięwzięcie, który obejmuje nie tylko projektowanie i programowanie pożądanych funkcji, ale również testowanie i optymalizowanie zamówionej aplikacji po jej wdrożeniu. Niezależnie od rozmiaru i przeznaczenia aplikacji jesteśmy w stanie wspierać zamawiającego na każdym z tych etapów.

Aplikacje internetowe na indywidualne zamówienie

1_2

Wielkie projekty często nie są jednak remedium na małe problemy. Zdarza się, że do usprawnienia pracy wystarczy mały program ułatwiający na przykład pracę wewnątrz systemu CMS lub współpracę strony internetowej z mediami społecznościowymi. Takie projekty to nasza pasja i szansa na pokazanie prawdziwych informatycznych zdolności. Jesteśmy w stanie wykonać aplikację, która rozwiąże każdy problem z jakim się borykasz. Chcesz sprawdzić? Skontaktuj się z nami!

Aplikacje wspierające działania firmy

 1_3

Aplikacje jakie tworzymy to nie tylko programy ułatwiające zaistnienie firmy w Internecie, ale też duże projekty usprawniające codzienne prace przedsiębiorstwa . Od  układania grafiku w firmie transportowej, po system wymiany informacji między filiami i pracownikami rozsianymi po całym świecie. Możliwości jakie dają nam współczesne technologie pozwalają na jak największą automatyzację procesów pracy w każdej firmie, która swoje codzienne zadania opiera na wymianie dokumentacji i informacji oraz synchronizacji pracy dużej grupy osób.

Automatyzacja to jednak tylko jedna z korzyści. Odpowiednio zaprojektowana i napisana aplikacja, ułatwi komunikację miedzy pracownikami, pomoże w tworzeniu okresowych raportów i analizie statystyk. Własna aplikacja to też niezależność od wielkich dostawców oprogramowania oraz od zmian zachodzących na rynku, ale co najważniejsze narzędzie pozwalające na pełne wdrażanie wyznaczonych procesów biznesowych.

Aplikacje intranetowe

 1_4

Sukces firmy to nie tylko dobra strona internetowa, zwiększenie sprzedaży czy prestiżowe realizacje wyróżniające ją wśród konkurencji. To również zautomatyzowanie i poprawienie wielu kluczowych dla pracy firmy procesów. Chcesz wesprzeć swój dział kadr w zarządzaniu pensjami i urlopami? Ułatwić pracownikom magazynu proces inwentaryzacji znajdujących się w nim zasobów?  A może usprawnić proces obsługi klienta? W każdym z tych przypadków pomoże własna aplikacja intranetowa!

Aplikacja intranetowa to usprawnienie wewnętrznej komunikacji i obiegu dokumentów oraz zarządzania różnorodnymi procesami. Prostsze tworzenie statystyk, raportów i analiz. Wygodniejsza i bardziej profesjonalna obsługa klienta.

Niezależnie od tego jakie są Twoje cele i potrzeby my zaprojektujemy i kompleksowo zrealizujemy aplikację intranetową dla Twojej firmy.

Responsywne strony internetowe oraz hybrydowe aplikacje mobilne

Najlepsze wrażenia z oglądania naszej strony gwarantuje maksymalne powiększenie okna przeglądarki.