Aplikacje Mobilne

Aplikacje Mobilne

mobile_page4

Aplikacja mobilna to inwestycja, którą powinna rozważyć każda nowoczesna firma i instytucja. Przyzwyczajeni do królujących na rynku standardów konsumenci  oczekują, że marka, której zaufali nie tylko będzie podążać z duchem czasu, ale również na bieżąco zapewniać im najnowocześniejsze rozwiązania takie jak dedykowana aplikacja współpracująca ze wszystkimi popularnymi urządzeniami mobilnymi.

Aplikacje to jednak nie tylko prestiż wynikający ze spełnienia oczekiwań klientów, ale również doskonałe narzędzie pozwalające na wyróżnienie się wśród konkurencji. Firma, która posiada własną aplikację mobilną może całkowicie zmienić sposób sprzedawania swoich usług czy produktów. Dzięki aplikacji firma dostaje do ręki narzędzie ułatwiające monitorowanie zainteresowania klientów.

Aplikacja mobilna pozwala na realne zwiększenie obrotów również dzięki poszerzeniu świadomości marki i znajomości oferty wśród klientów. Daje tym samym możliwość zbudowania dookoła produktów grupy odbiorców, która pozostanie wierna marce niezależnie od zmian trendów na rynku nowoczesnych mediów.

Dzięki dostępnym technologiom, naszemu doświadczeniu oraz podejściu MVP, które stosujemy w swoich pracach aplikacja mobilna to produkt, na który stać każdą firmę i instytucję!

Aplikacje hybrydowe

 html5

Dywersyfikacją i zmieniającą się sytuacją na rynku urządzeń mobilnych sprawia, że najlepszym rozwiązaniem jest zaprogramowanie aplikacji mobilnej przeznaczonej od razu na wszystkie najpopularniejsze urządzenia i systemy operacyjne.

Chodzi o tak zwaną aplikację hybrydową, która pomimo większych kosztów wdrożenia raz napisana świetnie sprawdzi się zarówno na systemie IOS, Android jak i mobilnym Windows. Taka aplikacja to nie tylko wygoda dla klientów, ale też ułatwienia dla firmy. Aplikacja hybrydowa to swoboda aktualizowania i łatwość serwisowania oraz niezależność od zmieniających się trendów.

hybrid_mobile

Nasz zespół jest w stanie przygotować hybrydową zaczynając od projektu i harmonogramu prac, przez kodowanie, na testach i wdrożeniu kończąc.

Aplikacje natywne

 NATIVE3

Aplikacje natywne to aplikacje mobilne napisane specjalnie z myślą tylko o konkretnym systemie operacyjnym czyli IOS, Android, Windows Phone lub innym mniej znanym. Zazwyczaj pisane pod konkretną grupę docelową, która jest najważniejszym klientem Twojej firmy.

Możemy nie tylko sprawdzić jaka aplikacja okaże się rozwiązaniem, które najbardziej usatysfakcjonuje Twoich klientów, ale też dokładnie zaplanować funkcjonalności oraz wygląd aplikacji i przeprowadzić testy optymalizujące.

Responsywne strony internetowe oraz hybrydowe aplikacje mobilne

Najlepsze wrażenia z oglądania naszej strony gwarantuje maksymalne powiększenie okna przeglądarki.