Marketing internetowy

Content marketing

Bardzo ważnym filarem, na którym opierają się w dzisiejszych czasach najskuteczniejsze kampanie marketingu internetowego jest content marketing. Kryjąca się pod tym określeniem strategia polega na tworzeniu unikalnej treści eksperckiej. Odpowiednia realizacja tego typu kampanii pozwala nie tylko wyróżnić się w internetowym szumie informacyjnym, ale też znacząco przyczynia się do zwiększenia odwiedzin na stronie www. Stąd już tylko krok od zwiększenia sprzedaży i świadomości marki w grupie docelowej.

Materiały edukacyjne i treści eksperckie

materi_edukacyjne

Content marketing to bardzo szerokie pojęcie, pod którym kryje się nie tylko mające wpływ na organiczne pozycjonowanie treści w wynikach wyszukiwania regularne blogowanie. Tworzenie contentu to także przygotowywanie różnego rodzaju materiałów promocyjno-edukacyjnych związanych z działalnością firmy czy instytucji. Darmowe infografiki, poradniki, a nawet webinary to coś, czego poszukuje coraz większa liczba internautów. Czemu zatem nie spełnić ich potrzeb, a przy okazji zareklamować się i zdobyć sympatię potencjalnego klienta?

Blogowanie

blogowanie

Większość stron internetowych (nie zajmujących się tworzeniem newsów) nie jest w stanie codziennie generować nowych treści, które zapełniałyby ich serwer słowami kluczowymi i frazami podnoszącymi pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Strony internetowe firm i instytucji bardzo często zamierają w momencie stworzenia, a brak regularnie dostarczanej świeżej treści sprawia, że nie tylko tracą na atrakcyjności, ale stają się niewidoczne dla wyszukiwarek. Rozwiązaniem tego problemu jest założenie bloga eksperckiego i konsekwentne blogowanie.

Blogi to nasza specjalność. Nasi copiwriterzy tworzą treści nie tylko świetnie widoczne dla algorytmów wyszukiwarek, ale przede wszystkim atrakcyjne dla czytelników i potencjalnych klientów. Na specjalne zamówienie jesteśmy też w stanie reprezentować markę w rozmowach z bloggerami oraz portalami udostępniającymi treści.

content_marketing_zajawka2

Responsywne strony internetowe oraz hybrydowe aplikacje mobilne

Najlepsze wrażenia z oglądania naszej strony gwarantuje maksymalne powiększenie okna przeglądarki.