Marketing internetowy

Social Media

social_media

Najpopularniejszym, najszybciej rozwijającym się i oczywiście obecnym w świadomości większości ludzi biznesu sposobem promocji w sieci jest promocja z użyciem mediów społecznościowych. Miliard użytkowników Facebooka (w Polsce z tego portalu korzysta już ponad 14 milionów osób!), miliardy odsłon pojedynczych materiałów wideo na YouTube i wciąż rosnąca liczba nowych platform. Obecność firm i instytucji w  mediach społecznościowych już w tej chwili jest wymaganym przez ich odbiorców standardem.

W swojej ofercie posiadamy kompleksową obsługę  social media. Od standardowych działań w najpopularniejszych kanałach takich jak Facebook, Instagram czy Pinterest, przez wsparcie kampanii wideo zarówno na Facebooku, YouTube, Instagramie jak i Snapchacie, po działania stricte biznesowe w takich kanałach jak LinkedIn czy Goldenline.

Oferujemy projektowanie kampanii w mediach społecznościowych, analizę potrzeb firmy, dopasowywanie kanałów przekazu do grup docelowych, a także ocenę dotychczas prowadzonych działań i obsługę w sytuacjach kryzysowych.

Facebook

facebook

Fanpage na Facebooku to oś promocyjnej działalności firmy w sieci i przestrzeń, która dla wielu klientów staje się miejscem pierwszego kontaktu marką. Fanpage to nie tylko codzienne wrzucanie treści, ale też miejsce, dzięki któremu firma czy instytucja może pokazać odbiorcom swoją „ludzką twarz”. Dzięki zaawansowanym narzędziom pozwalającym na targetowanie i promowanie treści, a także wchodzenie w interakcje z innymi profilami Facebook wydaje się w tej chwili być najlepszym i najbardziej elastycznym narzędziem promocyjnym dostępnym na rynku.

Poza standardową ofertą prowadzenia Fanpage (publikacja treści, wchodzenie w interakcje z użytkownikami, dbanie o wizerunek) jesteśmy też w stanie zrealizować zlecenia specjalne takie jak przygotowanie kalendarza wpisów, dobór grupy docelowej, a także ocenę dotychczas prowadzonych działań i obsługę w sytuacjach kryzysowych.

Video Marketing na Facebooku, YouTube i Snapchacie

video_marketing2

Nadchodzące lata mają  według specjalistów od branży social media być czasem promowania się z użyciem klipów wideo. Rosnąca konkurencja między największymi graczami na rynku mediów społecznościowych sprawiła, że nie jesteśmy ograniczeni już tylko do przestrzeni YouTube. Profesjonalną kampanię wideo możemy zrealizować również na Facebooku lub uwielbianym przez młode osoby Snapchacie.

Jesteśmy w stanie nie tylko zaplanować spektakularną kampanię wideo, ale też wdrożyć ją i połączyć z promocją w innych kanałach social media (tzw. cross promocja), a nawet pomóc w produkcji klipów.

LinkedIn & Goldenline

golden_in

Rewolucja mediów społecznościowych nie ominęła również relacji B2B. Portale społecznościowe to doskonałe miejsce do promocji usług skierowanych  do innych firm, ale też do kreowania swojego wizerunku eksperckiego. Nie można się zatem dziwić, że większość korporacji w USA wymaga od swoich pracowników posiadania konta w Linkedin.

Posiadamy bardzo rzadko spotykane na rynku doświadczenie w prowadzeniu profili B2B w mediach społecznościowych. Jesteśmy w stanie nie tylko poprowadzić profil firmowy w Linkedin, ale też skonfigurować kampanię reklamową w tym serwisie oraz wdrożyć kampanie marketingu szeptanego w Goldenline.

Responsywne strony internetowe oraz hybrydowe aplikacje mobilne

Najlepsze wrażenia z oglądania naszej strony gwarantuje maksymalne powiększenie okna przeglądarki.