Strony Responsywne

Content Management System

CMS2

Zadowolenie użytkowników to jednak tylko czubek góry lodowej. Aby praca przebiegała sprawnie, a projekty kończyły się samymi sukcesami podczas budowania nowej strony internetowej dla firmy czy instytucji należy również zwrócić uwagę na wygodę pracowników.

Edytor treści CMS

 cms_edit

Pomimo informatycznej rewolucji jaka opanowała świat w ostatnich latach wiele osób wciąż nie umie stawić czoła prostym zadaniom takim jak choćby wstawienie na stronę www informacji o przetargu czy nowym produkcie. CMS to narzędzie, które nawet mniej zaawansowanym użytkownikom pomaga w zarządzaniu treściami zamieszczanymi w serwisie. Niezależnie od poziomu zaawansowania strony CMS zawsze przypomina prosty edytor tekstowy taki jak na przykład popularny „Microsoft Word”. Dzięki temu po prostym szkoleniu nawet mniej zaawansowani pracownicy są w stanie zająć się bieżącym aktualizowaniem treści  na stronie www.

Opieka webmasterska

 webmaster

Prostota obsługi CMS nie oznacza jednak całkowitej rezygnacji ze wsparcia informatycznego zewnętrznej firmy. O ile samo wprowadzenie i edycja treści widocznej dla użytkownika jest w zasięgu większości osób pracujących w firmie o tyle bardziej skomplikowane prace techniczne, wsparcie pozycjonerskie czy ochrona antywirusowa to już zadania dla specjalistów.

W Hyperdata znamy się na CMS’ach i jesteśmy w stanie nie tylko przeprowadzić analizę potrzeb i zaoferować najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy, ale również profesjonalnie zaopiekować się serwisem.

WordPress

 wordpress

Jednym z najpopularniejszych edytorów treści jest WordPress. Popularny system blogowy rozwinął się do tego stopnia, że stał się chyba również najpopularniejszym systemem zarządzania stronami internetowymi. WordPress to wygodne narzędzie, którego podstawowe funkcje bez wsparcia z zewnątrz jest w stanie opanować właściwie każdy. Prostota to jednak tylko jedna strona medalu. Uniwersum WordPressa rozwinęło się do tego stopnia, że ilość wtyczek i szablonów daje nam możliwość przebudowywania serwisu i jego wyglądu właściwie w nieskończoność. Co ważne treści zamieszczane w Internecie przy pomocy WordPressa są również doskonale widoczne dla wyszukiwarek co już na starcie daje doskonałą podstawę do wdrożenia nowej strategii pozycjonującej dla firmy czy instytucji.

WordPress vs. aplikacje dedykowane

 wordpress_dedicated

WordPress to gigant, ale dostępne dla niego wtyczki nie zawsze są w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby współczesnego biznesu. Czasami zdarza się, że jedyną drogą jest napisanie od podstaw aplikacji dedykowanej, której nie ma nikt inny.

Wystarczy przedstawić nam pomysł, a nasz zespół zajmie się wykonaniem projektu, jego wdrożeniem, optymalizacją, testami, integracją z wewnętrznymi systemami, oprawą graficzną, a nawet wsparciem promocyjnym.

Responsywne strony internetowe oraz hybrydowe aplikacje mobilne

Najlepsze wrażenia z oglądania naszej strony gwarantuje maksymalne powiększenie okna przeglądarki.