Strony Responsywne

Strona internetowa przyjazna klientom

Wiele osób stających przed wyzwaniem wdrożenia nowej lub przebudowania starej strony internetowej zastanawia się co kryje się pod bardzo popularnym w ostatnim czasie hasłem „responsywna strona internetowa”. Strona responsywna wykonywana jest w technice pozwalającej na dostosowanie się strony do urządzenia i systemu operacyjnego na jakim jest przeglądana. Nieważne zatem czy odwiedzająca ją osoba korzysta z komputera, tabletu czy smartfona i jaką przeglądarkę zainstalowaną ma na swoim urządzeniu. Strona responsywna zawsze dopasuje się do wielkości ekranu i wymogów urządzania. To chyba największe, ale nie jedyne korzyści płynące z wdrożenia RWD. Strony responsywne posiadają jeden panel do zarządzania treścią oraz niezmienny url. Konieczność zaimplementowania tylko jednego kodu śledzenia Google Analytics ułatwia zdecydowanie prace analityczne.

Strona internetowa, wizytówka, portal, a może serwis?

 

Częstym pytaniem jaki zadają nam zleceniodawcy jest pytanie o to jaką formę powinna przybrać strona internetowa, którą zamawiają. Wszystko zależy tak naprawdę od potrzeb zamawiającego. Wiele małych biznesów nie potrzebuje rozbudowanych stron tylko zaledwie wizytówkę zawierającą podstawowe dane kontaktowe i cennik usług. Firmy i instytucje z ambicjami mogą pokusić się o stworzenie własnego portalu agregującego informacje z danej branży, albo serwisu poświęconego konkretnej tematyce. Tego typu rozwiązania są bardzo atrakcyjne dla odbiorców i pozwalają się doskonale wyróżnić wśród konkurencji.

W zależności od potrzeb i specyfiki działalności klientów w Hyperdata jesteśmy w stanie wdrożyć każdy z opisanych projektów.

zestaw2

Responsywne strony internetowe oraz hybrydowe aplikacje mobilne

Najlepsze wrażenia z oglądania naszej strony gwarantuje maksymalne powiększenie okna przeglądarki.